Dostawa

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTU

1. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży oraz w Regulaminie. Koszty dostawy: Przesyłka kurierska – płatność przelewem/szybki przelew elektroniczny – 15,00 zł; Przesyłka kurierska za pobraniem – płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki – 19,00 zł; Poczta Polska – płatność przelewem/szybki przelew elektroniczny – 15,00 zł; Odbiór osobisty – 0,00 zł

2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:
2.1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
2.2. Przesyłka pocztowa.

3. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
3.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
3.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
3.3. W przypadku wyboru przez Klienta płatności „Kup z Twisto” – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Pin It on Pinterest

0
TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.