Zapowiedzi

Nasza kolejna książka to:

„Exploitowanie rywali w pokerze na żywo” – Alexa Fitzgeralda

Jak skłonić przeciwników do popełniania błędów

Przewidywany termin wydania: kwiecień 2020

Alex przeanalizował miliony rozdań, żeby dać dzisiaj Tobie wskazówki do exploitowania rywali.

Istnieje wiele sytuacji, w których nawet najbardziej doświadczeni gracze zachowują się w przewidywalny sposób. Głęboko zakorzenione nawyki zmuszają ich do popełniania błędów. Problem w tym, że takie sytuacje często powstają nieprzypadkowo – sam je musisz sprowokować. Książka „Exploitowanie rywali w pokerze na żywo” uczy jak tworzyć okoliczności, w których przeciwnicy będą popełniać błędy i wyjaśnia, jak te błędy odpowiednio wykorzystać.

Aby to osiągnąć, musisz zapomnieć o tabelkach układów startowych, balansowaniu oraz grze zgodnej z GTO (Game Theory Optimal). Zamiast tego wprowadzisz do gry nowe koncepcje, które mogą sprawić, że znajdziesz się poza swoją strefą komfortu. Jednak teraz twój styl będzie zmuszał innych graczy do opuszczenia ich własnej strefy komfortu, czego w przeciwieństwie do ciebie, nie będą potrafili wykorzystać.

Naucz się, jak:

– Stawiać czoła zakładom kontynuacyjnym

– Opracować skuteczną strategię donk-betowania

– Efektywnie wykorzystać overbet, check-raise oraz three-barrel

Alex Fitzgerald jest wiodącym trenerem pokerowym. W ramach swojej pracy przejrzał prawdopodobnie więcej baz danych i historii rozdań, niż ktokolwiek inny na świecie. Daje mu to wyjątkowy wgląd w to, jak gracze naprawdę grają, zwłaszcza gdy znajdują się pod presją i są zmuszeni do radzenia sobie w nieznanych sytuacjach.