Zapowiedzi

Nasza kolejna książka to:

„Pot-Limit Omaha: Pokonywanie niskich stawek” – Fernando „JNANDEZ” Habegger

Przewidywany termin wydania: marzec 2024

„Pot-Limit Omaha: Pokonywanie niskich stawek to lektura obowiązkowa dla każdego gracza rozpoczynającego przygodę z PLO lub przechodzącego do tej odmiany z NLHE. Fernando spędził na dogłębnych analizach PLO więcej czasu niż ktokolwiek na świecie. Możesz być więc pewny, że rekomendowane przez niego strategie są +EV w każdym formacie rozgrywki i pozostaną takie jeszcze przez wiele lat.”

John Beauprez, zdobywca bransoletki WSOP i założyciel PLOQuickPro.com

POT-LIMIT OMAHA: POKONYWANIE NISKICH STAWEK
Witaj we wspaniałym świecie Pot-Limit Omaha!

Z czterema kartami własnymi zamiast dwóch PLO jest o wiele bardziej zniuansowaną grą niż No-Limit Hold’em. Zdecydowanie wynagradzane są też w niej też wyższe umiejętności. Czyni to PLO bardzo lukratywną propozycją dla poważnych pokerzystów – zwłaszcza na niskich stawkach, gdzie rekreacyjni gracze regularnie popełniają kosztowne błędy preflop i postflop.

Pot-Limit Omaha: Pokonywanie niskich stawek to kompletny i kompleksowy przewodnik, który zapewni ci wszelkie narzędzia potrzebne do wypracowania ogromnych przewag w grach na niskich stawkach. Fernando „JNandez” Habegger jest czołowym profesjonalnym graczem high stakes i uznanym trenerem PLO z własną stroną coachingową: PLOMastermind.com. Nauczył już setki graczy tego, jak osiągnąć sukces w PLO.

W Pot-Limit Omaha: Pokonywanie niskich stawek gra preflop jest rozłożona na czynniki pierwsze poprzez wyodrębnienie dziewięciu różnych kategorii rąk startowych i analizę tego, jak należy z układami z tych grup postępować przed wyłożeniem flopa. Analiza postflop oparta jest na potężnym narzędziu, „Czterech filarach gry po flopie”. Połączenie tych strategii daje skuteczny gameplan, który wprowadzi cię na najszybszą drogę do zdominowania niskich stawek. Innymi tematami poruszanymi w książce są m.in. dostosowywanie się do gry na żywo, turnieje PLO, wypracowywanie właściwych nawyków, radzenie sobie z wariancją i zarządzanie bankrollem.

Pin It on Pinterest

0
TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.